Eerste elftal

 

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Peter Gielen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: dinsdag 19u – 20u

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
27/08/201715:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC2-2
3/09/201715:00K. Ramsel FC - SV Grasheide1-4
10/09/201715:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC2-2
17/09/201715:00KFC Tongerlo - SV Grasheide4-2
24/09/201715:00SV Grasheide - SK Rita Berlaar3-0
1/10/201715:00VC Rijmenam - SV Grasheide2-0
8/10/201715:00SV Grasheide - KFC Heultje5-1
15/10/201715:00Blauberg Sport - SV Grasheide2-5
22/10/201715:00K. Blauwv. Oevel - SV Grasheide0-1
29/10/201715:00SV Grasheide - KVC Booischot1-4
5/11/201714:30KSK Wavria B - SV Grasheide0-4
12/11/201714:30SV Grasheide - KFC Herenthout B1-0
19/11/201714:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide0-3
26/11/201714:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.2-2
3/12/201714:30SK Peulis - SV Grasheide0-1
7/01/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide0-1
14/01/201814:30SV Grasheide - KFC Tongerlo2-6
21/01/201814:30SK Rita Berlaar - SV Grasheide2-1
27/01/201820:00SV Grasheide - VC Rijmenam0-2
4/02/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide3-4
11/02/201815:00SV Grasheide - Blauberg Sport2-4
18/02/201815:00SV Grasheide - K. Blauwv. Oevel2-0
25/02/201815:00KVC Booischot - SV Grasheide0-7
4/03/201815:00SV Grasheide - KSK Wavria B4-4
11/03/201814:30KFC Herenthout B - SV Grasheide1-0
17/03/201817:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B2-2
8/04/201815:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide1-1
15/04/201815:00SV Grasheide - K. Ramsel FC2-2
22/04/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide4-2
29/04/201815:00SV Grasheide - SK Peulis
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Blauberg Sport292162953965
2KVC Booischot291955773662
3KFC Tongerlo291766804657
4SK Rita Berlaar2915113555348
5K. BO Beerzel FC291496633348
6K. Blauwv. Oevel2914105643847
7SV Grasheide291397665146
8Wiekevorst Sp.291289574545
9SK Peulis281288525744
10KFC Heultje2913133605942
11VC Rijmenam2910136536136
12K. Immer Voort FC299155526032
13K.F.C. Putte B298156436930
14KFC Herenthout B297148326029
15KSK Wavria B28121628959
16K. Ramsel FC291235321078