Eerste elftal

 

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Peter Gielen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: dinsdag 19u – 20u

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
27/08/201715:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC2-2
3/09/201715:00K. Ramsel FC - SV Grasheide1-4
10/09/201715:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC2-2
17/09/201715:00KFC Tongerlo - SV Grasheide4-2
24/09/201715:00SV Grasheide - SK Rita Berlaar3-0
1/10/201715:00VC Rijmenam - SV Grasheide2-0
8/10/201715:00SV Grasheide - KFC Heultje5-1
15/10/201715:00Blauberg Sport - SV Grasheide2-5
22/10/201715:00K. Blauwv. Oevel - SV Grasheide0-1
29/10/201715:00SV Grasheide - KVC Booischot1-4
5/11/201714:30KSK Wavria B - SV Grasheide0-4
12/11/201714:30SV Grasheide - KFC Herenthout B1-0
19/11/201714:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide0-3
26/11/201714:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.2-2
3/12/201714:30SK Peulis - SV Grasheide0-1
7/01/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide0-1
14/01/201814:30SV Grasheide - KFC Tongerlo2-6
21/01/201814:30SK Rita Berlaar - SV Grasheide2-1
27/01/201820:00SV Grasheide - VC Rijmenam0-2
4/02/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide3-4
11/02/201815:00SV Grasheide - Blauberg Sport2-4
18/02/201815:00SV Grasheide - K. Blauwv. Oevel2-0
25/02/201815:00KVC Booischot - SV Grasheide
4/03/201815:00SV Grasheide - KSK Wavria B
11/03/201814:30KFC Herenthout B - SV Grasheide
17/03/201817:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B
8/04/201815:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide
15/04/201815:00SV Grasheide - K. Ramsel FC
22/04/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide
29/04/201815:00SV Grasheide - SK Peulis
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Blauberg Sport231661723549
2KVC Booischot221444572546
3SK Rita Berlaar231472463744
4KFC Tongerlo221345633744
5SV Grasheide221273483739
6SK Peulis221066424336
7K. Blauwv. Oevel231085473135
8K. BO Beerzel FC221084492934
9VC Rijmenam22994444531
10Wiekevorst Sp.22877393831
11KFC Heultje229121475128
12K.F.C. Putte B228122395826
13KFC Herenthout B226106294224
14K. Immer Voort FC226124404522
15KSK Wavria B22116518688
16K. Ramsel FC23119327866