Eerste elftal

 

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Peter Gielen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: dinsdag 19u – 20u

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
27/08/201715:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC2-2
3/09/201715:00K. Ramsel FC - SV Grasheide1-4
10/09/201715:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC2-2
17/09/201715:00KFC Tongerlo - SV Grasheide4-2
24/09/201715:00SV Grasheide - SK Rita Berlaar
1/10/201715:00VC Rijmenam - SV Grasheide
8/10/201715:00SV Grasheide - KFC Heultje
15/10/201715:00Blauberg Sport - SV Grasheide
22/10/201715:00K. Blauwv. Oevel - SV Grasheide
29/10/201715:00SV Grasheide - KVC Booischot
5/11/201714:30KSK Wavria B - SV Grasheide
12/11/201714:30SV Grasheide - KFC Herenthout B
19/11/201714:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide
26/11/201714:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.
3/12/201714:30SK Peulis - SV Grasheide
10/12/201714:30K. BO Beerzel FC - SV Grasheide
17/12/201714:30SV Grasheide - K. Ramsel FC
7/01/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide
14/01/201814:30SV Grasheide - KFC Tongerlo
21/01/201814:30SK Rita Berlaar - SV Grasheide
28/01/201814:30SV Grasheide - VC Rijmenam
4/02/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide
11/02/201815:00SV Grasheide - Blauberg Sport
18/02/201815:00SV Grasheide - K. Blauwv. Oevel
25/02/201815:00KVC Booischot - SV Grasheide
4/03/201815:00SV Grasheide - KSK Wavria B
11/03/201814:30KFC Herenthout B - SV Grasheide
17/03/201817:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B
8/04/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide
15/04/201815:00SV Grasheide - SK Peulis
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Blauwv. Oevel430113310
2Blauberg Sport43101659
2KVC Booischot43101439
2KFC Tongerlo4310979
5K. BO Beerzel FC4211757
5SK Peulis4211447
5SK Rita Berlaar4211677
8Wiekevorst Sp.411213105
8SV Grasheide41121095
8K.F.C. Putte B4112785
11K. Immer Voort FC4121684
11KFC Heultje4121694
11KFC Herenthout B4121474
14VC Rijmenam40316111
14KSK Wavria B40314141
14K. Ramsel FC40315201