Eerste elftal

 

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Peter Gielen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: dinsdag 19u – 20u

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
27/08/201715:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC2-2
3/09/201715:00K. Ramsel FC - SV Grasheide1-4
10/09/201715:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC2-2
17/09/201715:00KFC Tongerlo - SV Grasheide4-2
24/09/201715:00SV Grasheide - SK Rita Berlaar3-0
1/10/201715:00VC Rijmenam - SV Grasheide2-0
8/10/201715:00SV Grasheide - KFC Heultje5-1
15/10/201715:00Blauberg Sport - SV Grasheide2-5
22/10/201715:00K. Blauwv. Oevel - SV Grasheide0-1
29/10/201715:00SV Grasheide - KVC Booischot1-4
5/11/201714:30KSK Wavria B - SV Grasheide0-4
12/11/201714:30SV Grasheide - KFC Herenthout B1-0
19/11/201714:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide0-3
26/11/201714:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.
3/12/201714:30SK Peulis - SV Grasheide
10/12/201714:30K. BO Beerzel FC - SV Grasheide
17/12/201714:30SV Grasheide - K. Ramsel FC
7/01/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide
14/01/201814:30SV Grasheide - KFC Tongerlo
21/01/201814:30SK Rita Berlaar - SV Grasheide
27/01/201820:00SV Grasheide - VC Rijmenam
4/02/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide
11/02/201815:00SV Grasheide - Blauberg Sport
18/02/201815:00SV Grasheide - K. Blauwv. Oevel
25/02/201815:00KVC Booischot - SV Grasheide
4/03/201815:00SV Grasheide - KSK Wavria B
11/03/201814:30KFC Herenthout B - SV Grasheide
17/03/201817:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B
8/04/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide
15/04/201815:00SV Grasheide - SK Peulis
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Blauberg Sport131030422030
2SV Grasheide13832331826
2SK Rita Berlaar13832231926
4KVC Booischot13733351524
4KFC Tongerlo13733312424
6K. BO Beerzel FC13643301821
6SK Peulis13643252621
8K. Blauwv. Oevel13544231519
9KFC Heultje13571283216
10Wiekevorst Sp.13454292916
10K. Immer Voort FC13454252516
12VC Rijmenam13463272615
12KFC Herenthout B13463172315
14K.F.C. Putte B13472192914
15KSK Wavria B1319311396
16K. Ramsel FC13011213532