U15

Trainer: Glenn Van den Broeck
Afgevaardigde: Stef Van de Put
training: maandag en donderdag om 19u00
keeperstraining: dinsdag om 19u

Shirtsponsors
 Wedstrijdkalender september-december
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/20179:30VC Herentals B - SV Grasheide5-4
9/09/201711:00K. Eendr. Zoersel C - SV Grasheide3-7
16/09/201714:30SV Grasheide - KFC Nijlen D5-0 (FF)
23/09/201713:30K. Bevel FC B - SV Grasheide5-5
30/09/201714:30SV Grasheide - KVV OG Vorselaar B3-2
7/10/20179:30KFC Heidebl. Pulderbos B - SV Grasheide0-7
14/10/2017-SV Grasheide (vrij)
21/10/201714:30SV Grasheide - VC Herentals B
4/11/201714:30SV Grasheide - K. Eendr. Zoersel C13-3
11/11/201712:00'S Gravenwezel-Schilde - SV Grasheide3-7
18/11/201714:30SV Grasheide - K. Bevel FC B2-7
22/11/201719:00SV Grasheide - Aartselaar(vriendschappelijk)
25/11/20179:30KVV OG Vorselaar B - SV Grasheide
29/11/201719:30SV Grasheide - Bonheiden(vriendschappelijk)
2/12/201714:30SV Grasheide - KFC Heidebl. Pulderbos B
9/12/2017-SV Grasheide (vrij)
Rangschikking september-december (u15 reeks H)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Bevel FC8503461818
2VC Herentals B9522231917
3SV Grasheide9531483016
4K. Eendr. Zoersel C9450364312
5KVV OG Vorselaar B8332242811
6KFC Heidebl. Pulderbos B916213375
7SK sGravenwezel-Schilde D40405200