U15

Trainer: Glenn Van den Broeck
Afgevaardigde: Stef Van de Put
training: maandag en donderdag om 19u00
keeperstraining: dinsdag om 19u

Shirtsponsors
 Wedstrijdkalender september-december
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/20179:30VC Herentals B - SV Grasheide5-4
9/09/201711:00K. Eendr. Zoersel C - SV Grasheide3-7
16/09/201714:30SV Grasheide - KFC Nijlen D5-0 (FF)
23/09/201713:30K. Bevel FC B - SV Grasheide
30/09/201714:30SV Grasheide - KVV OG Vorselaar B
7/10/20179:30KFC Heidebl. Pulderbos B - SV Grasheide
14/10/2017-SV Grasheide (vrij)
21/10/201714:30SV Grasheide - VC Herentals B
4/11/201714:30SV Grasheide - K. Eendr. Zoersel C
11/11/2017SV Grasheide (vrij)
18/11/201714:30SV Grasheide - K. Bevel FC B
25/11/20179:30KVV OG Vorselaar B - SV Grasheide
2/12/201714:30SV Grasheide - KFC Heidebl. Pulderbos B
9/12/2017-SV Grasheide (vrij)
Rangschikking september-december (u15 reeks H)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1SV Grasheide32101686
1KVV OG Vorselaar B22001146
1VC Herentals B32101286
4K. Bevel FC B2101644
5K. Eendr. Zoersel C312010143
6KFC Heidebl. Pulderbos B30213101
7KFC Nijlen D20200100