U15

Trainer: Glenn Van den Broeck
Afgevaardigde: Stef Van de Put
training: maandag en donderdag om 19u00
keeperstraining: dinsdag om 19u

Shirtsponsors
Wedstrijdkalender januari-april
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
13/01/201814:30Katelijne KFC B - SV Grasheide1-8
27/01/201814:30SV Grasheide - VC Herentals B0-0
3/02/201814:30SV Grasheide - FCM Hallaar B0-6
17/02/201810:00KFC Nijlen - SV Grasheide2-5
24/02/201815:00SK Rapid Leest - SV Grasheide4-4
3/03/201814:30SV Grasheide - RB Elzestraat Bafgelast
10/03/201814:30SV Grasheide - Katelijne KFC B15-2
17/03/201812:00KFC Duffel C - SV Grasheide4-3
24/03/201814:00VC Herentals B - SV Grasheide7-1
14/04/201814:30SV Grasheide - KFC Nijlen1-6
18/04/201819:30FCM Hallaar B - SV Grasheide5-1
21/04/201814:30SV Grasheide - SK Rapid Leest6-1
25/04/201819:00SV Grasheide - KFC Duffel C5-4
28/04/201811:15RB Elzestraat B - SV Grasheide2-4
Rangschikking januari-april (u15 reeks j)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1FCM Hallaar B10100074830
2VC Herentals B10721512422
3SV Grasheide13652534120
4SK Rapid Leest11452345314
5KFC Duffel C11470485512
5RB Elzestraat B12480405512
7KFC Nijlen C9351273510
8Katelijne KFC B1239028849
 Wedstrijdkalender september-december
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/20179:30VC Herentals B - SV Grasheide5-4
9/09/201711:00K. Eendr. Zoersel C - SV Grasheide3-7
16/09/201714:30SV Grasheide - KFC Nijlen D5-0 (FF)
23/09/201713:30K. Bevel FC B - SV Grasheide5-5
30/09/201714:30SV Grasheide - KVV OG Vorselaar B3-2
7/10/20179:30KFC Heidebl. Pulderbos B - SV Grasheide0-7
14/10/201715:00SV Aartselaar - SV Grasheide3-4
21/10/201714:30SV Grasheide - VC Herentals B0-2
4/11/201714:30SV Grasheide - K. Eendr. Zoersel C13-3
11/11/201712:00'S Gravenwezel-Schilde - SV Grasheide3-7
18/11/201714:30SV Grasheide - K. Bevel FC B2-7
22/11/201719:00SV Grasheide - Aartselaar2-2
25/11/20179:30KVV OG Vorselaar B - SV Grasheideafgelast
29/11/201719:30SV Grasheide - Bonheiden5-2
2/12/201714:30SV Grasheide - KFC Heidebl. Pulderbos B5-FF
9/12/2017-SV Grasheide (vrij)
Rangschikking september-december (u15 reeks H)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Bevel FC10703561924
2VC Herentals B11722302223
3SV Grasheide10631533019
4KVV OG Vorselaar B9432323014
5K. Eendr. Zoersel C11470374712
6KFC Heidebl. Pulderbos B1228222478
7SK sGravenwezel-Schilde D70708430