U10

Trainers: Bart Mariën / Axel Bervoets
Afgevaardigde: Sofie Schellens / Wim Weyns
training: dinsdag en donderdag 18u30-19u45
keeperstraining: dinsdag om 18u-18u45

Shirtsponsors

Wedstrijdkalender (8v8) januari-april
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
13/01/20189:30K. Bevel FC B - SV Grasheide3-1
20/01/20189:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.12-3
27/01/20189:30Heikant Berlaar A - SV Grasheide5-5
17/02/20189:30SV Grasheide - KFC Exc. Bouwel9-1
24/02/20189:30K. Ramsel FC - SV Grasheide
3/03/20189:30SV Grasheide - FCM Hallaar B
10/03/201811:00SV Grasheide - K. Bevel FC B
17/03/201813:15Wiekevorst Sp. - SV Grasheide
24/03/20189:30SV Grasheide - Heikant Berlaar A
14/04/201811:00KFC Exc. Bouwel - SV Grasheide
21/04/20189:30SV Grasheide - K. Ramsel FC
28/04/201811:00FCM Hallaar B - SV Grasheide
Wedstrijdkalender (5v5) januari-april
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
13/01/201812:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide R8-8
20/01/201811:00SV Grasheide R - SK Rita Berlaar B7-1
27/01/201813:00KSK Wavria B - SV Grasheide R12-7
3/02/201811:00SV Grasheide R - K. BO Beerzel FC4-14
17/02/201811:00SV Grasheide R - K.VV Duffel R8-8
24/02/201811:15KV Hooikt B - SV Grasheide R
3/03/201811:00SV Grasheide R - K.SC Mechelen C
10/03/20189:30SV Grasheide R - K.F.C. Putte B
17/03/201815:00SK Rita Berlaar B - SV Grasheide R
24/03/201811:00SV Grasheide R - KSK Wavria B
7/04/201812:30K. BO Beerzel FC - SV Grasheide R
14/04/201811:15K.VV Duffel R - SV Grasheide R
21/04/201811:00SV Grasheide R - KV Hooikt B
28/04/201811:00K.SC Mechelen C - SV Grasheide R
Wedstrijdkalender september-december
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/201712:30K. BO Beerzel FC - SV Grasheide3-9
9/09/201710:00SV Grasheide - VV Duffel4-8
16/09/201713:00KSK Wavria B - SV Grasheide8-6
24/09/201710:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B9-4
27/9/201718:30SK Rita Berlaar B - SV Grasheide2-14
14/10/20179:30SV Grasheide - KV Hooikt B7-3
21/10/20179:30SV Grasheide - K. BO Beerzel FC6-6
4/11/201711:15K.VV Duffel - SV Grasheide3-15
11/11/20179:30SV Grasheide - KSK Wavria B3-14
18/11/201712:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide8-2
22/11/201718:00SV Grasheide - Beerzel7-1
27/11/201718:15Heikant Berlaar - SV Grasheide6-4
2/12/201711:00SV Grasheide - SK Rita Berlaar B6-3
9/12/201711:15KV Hooikt B - SV Grasheide5-8
16/12/201712:00Muizen - SV Grasheide