U17

Trainer: Robbin Janssens
Afgevaardigde: Johan Heremans
training: woensdag en vrijdag om 18u30
keeperstraining: dinsdag om 19u

Shirtsponsors

 

Wedstrijdkalender september – december
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
3/09/20179:30K.VV Duffel B - SV Grasheide1-4
10/09/201710:00SV Grasheide - FCM Hallaar B5-0
13/09/201719:00SV Grasheide - KV Hooikt4-7
17/09/201710:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide2-0
24/09/201710:00SV Grasheide - Heikant Berlaar B7-0
1/10/201710:00KFC Nijlen C - SV Grasheide1-3
15/10/201710:00KV Hooikt - SV Grasheide5-0
22/10/201710:00SV Grasheide - K.VV Duffel B4-1
5/11/201711:15FCM Hallaar B - SV Grasheide0-4
8/11/201719:30SV Grasheide - K. BO Beerzel FC1-4
19/11/201710:00Heikant Berlaar B - SV Grasheide3-5
26/11/201710:00SV Grasheide - KFC Nijlen C
Rangschikking september – december (u17 reeks S)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1KV Hooikt10820512824
2K. BO Beerzel FC10721331822
3SV Grasheide11740372421
4KFC Nijlen C9540342715
5FCM Hallaar B10361253910
6Heikant Berlaar B925221378
7K.VV Duffel B909016440