U17

Trainer: Robbin Janssens
Afgevaardigde: Johan Heremans
training: woensdag en vrijdag om 18u30
keeperstraining: dinsdag om 19u

Shirtsponsors
Wedstrijdkalender januari – april
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
14/01/201810:00KV Hooikt - SV Grasheide4-4
21/01/201810:00SV Grasheide - K.VV Duffel B7-1
28/01/201810:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC0-0
4/02/201810:00K. Bevel FC B - SV Grasheideafgelast
18/02/201810:00SV Grasheide - FCM Hallaar B
25/02/201810:00Heikant Berlaar B - SV Grasheide
4/03/201810:00SV Grasheide - KFC Nijlen C
11/03/201810:00SV Grasheide - KV Hooikt
18/03/20189:30K.VV Duffel B - SV Grasheide
25/03/201810:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide
8/04/201810:00SV Grasheide - K. Bevel FC B
15/04/20189:30FCM Hallaar B - SV Grasheide
22/04/201810:00SV Grasheide - Heikant Berlaar B
29/04/201810:00KFC Nijlen C - SV Grasheide
Rangschikking januari – april (u17 reeks P)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1SV Grasheide42021588
2KV Hooikt32011967
2K. BO Beerzel FC32011357
4FCM Hallaar B3111544
4KFC Nijlen C412112154
4Heikant Berlaar B412110174
7K.VV Duffel B41303163
8K. Bevel FC B3021281
Wedstrijdkalender september – december
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
3/09/20179:30K.VV Duffel B - SV Grasheide1-4
10/09/201710:00SV Grasheide - FCM Hallaar B5-0
13/09/201719:00SV Grasheide - KV Hooikt4-7
17/09/201710:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide2-0
24/09/201710:00SV Grasheide - Heikant Berlaar B7-0
1/10/201710:00KFC Nijlen C - SV Grasheide1-3
15/10/201710:00KV Hooikt - SV Grasheide5-0
22/10/201710:00SV Grasheide - K.VV Duffel B4-1
5/11/201711:15FCM Hallaar B - SV Grasheide0-4
8/11/201719:30SV Grasheide - K. BO Beerzel FC1-4
19/11/201710:00Heikant Berlaar B - SV Grasheide3-5
26/11/201710:00SV Grasheide - KFC Nijlen C3-3
Rangschikking september – december (u17 reeks S)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. BO Beerzel FC12822381926
2KV Hooikt11830543224
3SV Grasheide12741402722
4KFC Nijlen C12741423322
5Heikant Berlaar B10352283811
6FCM Hallaar B11371264410
7K.VV Duffel B12011117521