U17

Trainer: Robbin Janssens
Afgevaardigde: Johan Heremans
training: woensdag en vrijdag om 18u30
keeperstraining: dinsdag om 19u

Shirtsponsors

 

Wedstrijdkalender september – december
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
3/09/20179:30K.VV Duffel B - SV Grasheide1-4
10/09/201710:00SV Grasheide - FCM Hallaar B5-0
13/09/201719:00SV Grasheide - KV Hooikt4-7
17/09/201710:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide2-0
24/09/201710:00SV Grasheide - Heikant Berlaar B
1/10/201710:00KFC Nijlen C - SV Grasheide
15/10/201710:00KV Hooikt - SV Grasheide
22/10/201710:00SV Grasheide - K.VV Duffel B
5/11/20179:30FCM Hallaar B - SV Grasheide
12/11/201710:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC
19/11/201710:00Heikant Berlaar B - SV Grasheide
26/11/201710:00SV Grasheide - KFC Nijlen C
Rangschikking september – december (u17 reeks S)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1KV Hooikt330025129
2K. BO Beerzel FC3210836
2SV Grasheide422013106
2KFC Nijlen C321013146
5Heikant Berlaar B2110453
6K.VV Duffel B20206140
6FCM Hallaar B30308190