Reserven B

Trainer: –
Keeperstrainer: Peter Gielen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: dinsdag 19u – 20u

Shirtsponsor

 

Wedstrijdkalender (gew reeks F)
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/201714:30KV Bonheiden B - SV Grasheide B2-4
9/09/201714:30SV Grasheide B - K. BO Beerzel FC B4-2
16/09/201715:00SK Peulis B - SV Grasheide B1-0
23/09/201715:00Katelijne KFC B - SV Grasheide B3-4
30/09/201714:30SV Grasheide B - K.SC Mechelen A3-2
6/10/201720:00K.F.C. Putte B - SV Grasheide B1-5
14/10/201714:30SV Grasheide B - KSV Schriek C6-0
21/10/201715:00Zenn. Hombeek A - SV Grasheide B4-3
27/10/201720:00SV Grasheide B - KV Bonheiden B2-1
4/11/201714:30SV Grasheide B - KFC.Muizen1-7
9/11/201720:00SV Grasheide B - KSK Wavria A1-8
18/11/201714:30SV Grasheide B - FCM Hallaar B5-1
25/11/201714:30K.VV Duffel B - SV Grasheide B2-4
2/12/201714:30SV Grasheide B - VC Rijmenam4-4
15/12/201720:00SV Grasheide B - Katelijne KFC Bafgelast
13/01/201814:30K. BO Beerzel FC B - SV Grasheide B(FF) 0-5
20/01/201814:30SV Grasheide B - SK Peulis B1-2
3/02/201816:00K.SC Mechelen A - SV Grasheide B1-2
24/02/201812:30KSV Schriek C - SV Grasheide B1-3
2/03/201820:00SV Grasheide B - Zenn. Hombeek Aafgelast
10/03/201814:00KFC.Muizen - SV Grasheide B5-0 (FF)
17/03/201815:00KSK Wavria A - SV Grasheide B1-4
24/03/201815:00FCM Hallaar B - SV Grasheide B1-3
7/04/201814:30SV Grasheide B - K.VV Duffel B0-5 (FF)
14/04/201815:00VC Rijmenam - SV Grasheide B5-0 (FF)
Rangschikking (gew reeks K)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1KFC.Muizen241932852459
2K.SC Mechelen A231652973350
3SK Peulis B231553604948
4SV Grasheide B221381595840
5KSV Schriek C231274453440
6KSK Wavria A22895525029
7K. BO Beerzel FC B239131507028
8KV Bonheiden B238114796528
8Zenn. Hombeek A228104496028
10K.VV Duffel B22787614328
11VC Rijmenam237142708223
12FCM Hallaar B213153288312
13Katelijne KFC B210174211054