Reserven B

Trainer: –
Keeperstrainer: Peter Gielen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: dinsdag 19u – 20u

Shirtsponsor

 

Wedstrijdkalender (gew reeks F)
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/201714:30KV Bonheiden B - SV Grasheide B2-4
9/09/201714:30SV Grasheide B - K. BO Beerzel FC B4-2
16/09/201715:00SK Peulis B - SV Grasheide B1-0
23/09/201715:00Katelijne KFC B - SV Grasheide B3-4
30/09/201714:30SV Grasheide B - K.SC Mechelen A3-2
6/10/201720:00K.F.C. Putte B - SV Grasheide B1-5
14/10/201714:30SV Grasheide B - KSV Schriek C6-0
21/10/201715:00Zenn. Hombeek A - SV Grasheide B4-3
27/10/201720:00SV Grasheide B - KV Bonheiden B2-1
4/11/201714:30SV Grasheide B - KFC.Muizen1-7
9/11/201720:00SV Grasheide B - KSK Wavria A1-8
18/11/201714:30SV Grasheide B - FCM Hallaar B5-1
25/11/201714:30K.VV Duffel B - SV Grasheide B2-4
2/12/201714:30SV Grasheide B - VC Rijmenam4-4
15/12/201720:00SV Grasheide B - Katelijne KFC Bafgelast
13/01/201814:30K. BO Beerzel FC B - SV Grasheide B(FF) 0-5
20/01/201814:30SV Grasheide B - SK Peulis B1-2
3/02/201816:00K.SC Mechelen A - SV Grasheide B1-2
24/02/201812:30KSV Schriek C - SV Grasheide B
2/03/201820:00SV Grasheide B - Zenn. Hombeek A
10/03/201814:00KFC.Muizen - SV Grasheide B
17/03/201815:00KSK Wavria A - SV Grasheide B
24/03/201815:00FCM Hallaar B - SV Grasheide B
7/04/201814:30SV Grasheide B - K.VV Duffel B
14/04/201815:00VC Rijmenam - SV Grasheide B
Rangschikking (gew reeks K)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1KFC.Muizen181620681648
2K.SC Mechelen A181341772440
3SK Peulis B181242463538
4KSV Schriek C181053382833
5SV Grasheide B161051494031
6KSK Wavria A16664403622
7Zenn. Hombeek A16673374321
8K.VV Duffel B15555432920
9K. BO Beerzel FC B176110345018
10KV Bonheiden B16484524616
11VC Rijmenam184122476914
12FCM Hallaar B17212321729
13Katelijne KFC B15013216802