Reserven B

Trainer: –
Keeperstrainer: Peter Gielen
Afgevaardigde: Luc Nuytkens / Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: dinsdag 19u – 20u

Shirtsponsor

 

Wedstrijdkalender (gew reeks F)
DATEHOURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/201714:30KV Bonheiden B - SV Grasheide B2-4
9/09/201714:30SV Grasheide B - K. BO Beerzel FC B4-2
16/09/201715:00SK Peulis B - SV Grasheide B1-0
23/09/201715:00Katelijne KFC B - SV Grasheide B
30/09/201714:30SV Grasheide B - K.SC Mechelen A
6/10/201720:00K.F.C. Putte B - SV Grasheide B
14/10/201714:30SV Grasheide B - KSV Schriek C
21/10/201715:00Zenn. Hombeek A - SV Grasheide B
27/10/201720:00SV Grasheide B - KV Bonheiden B
4/11/201714:30SV Grasheide B - KFC.Muizen
9/11/201720:00SV Grasheide B - KSK Wavria A
18/11/201714:30SV Grasheide B - FCM Hallaar B
25/11/201714:30K.VV Duffel B - SV Grasheide B
2/12/201714:30SV Grasheide B - VC Rijmenam
13/01/201814:30K. BO Beerzel FC B - SV Grasheide B
20/01/201814:30SV Grasheide B - SK Peulis B
27/01/201814:30SV Grasheide B - Katelijne KFC B
3/02/201813:30K.SC Mechelen A - SV Grasheide B
17/02/201814:30SV Grasheide B - K.F.C. Putte B
24/02/201812:30KSV Schriek C - SV Grasheide B
2/03/201820:00SV Grasheide B - Zenn. Hombeek A
10/03/201814:00KFC.Muizen - SV Grasheide B
17/03/201814:30KSK Wavria A - SV Grasheide B
24/03/201815:00FCM Hallaar B - SV Grasheide B
7/04/201814:30SV Grasheide B - K.VV Duffel B
14/04/201815:00VC Rijmenam - SV Grasheide B
Rangschikking (gew reeks K)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K.SC Mechelen A33001739
1KSV Schriek C3300929
1SK Peulis B3300829
1KFC.Muizen3300729
5SV Grasheide B3210856
6Zenn. Hombeek A31021135
7K.VV Duffel B3111844
7KSK Wavria A3111554
9VC Rijmenam3120973
9KV Bonheiden B312013133
11K. BO Beerzel FC B30303100
11Katelijne KFC B30303100
11FCM Hallaar B30302140
11K.F.C. Putte B30301240