Gezocht

De start van het seizoen komt in zicht. Zondag 14 juli bijt het eerste elftal de spits af. De meeste jeugdploegen beginnen in de week van 1 augustus.

Om de club zo goed mogelijk draaiende te houden, zijn we steeds op zoek naar vrijwilligers. Op dit moment zijn we nog vooral op zoek naar één of meerdere mensen die mee willen werken aan de verbetering van onze jeugdwerking. Hetzij één jeugdcoördinator, hetzij meerdere mensen die samen als “jeugdcoöridinatie” willen fungeren.

Daarnaast stellen we vast dat onze jongste leden niet meer vertegenwoordigd zijn in ons bestuur. Onze kinderen worden ook ouder en schuiven dus stilaan op naar de oudste regionen. Dus een warme oproep naar onze jongste generatie: iemand tijd en zin om de jongste categorieën te vertegenwoordigen in ons bestuur?

Heb jij tijd en zin om een handje uit de mouwen te steken? Ter versterking van de jeugdwerking, bestuur, evenementen,… Laat het ons weten via info@svgrasheide.be