Eerste elftal

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Sven Douwen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
29/08/201820:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B2-1
2/09/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide1-1
5/09/201818:45KSK Wavria B - SV Grasheide2-4
9/09/201815:00SV Grasheide - KFC Tongerlo1-3
16/09/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide2-1
23/09/201815:00SV Grasheide - VC Rijmenam0-1
30/09/201815:00KFC.Muizen - SV Grasheide2-2
7/10/201815:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC1-4
14/10/201815:00SK Peulis - SV Grasheide5-2
21/10/201815:00SV Grasheide - Zenn. Hombeek2-1
28/10/201815:00K.SC Mechelen - SV Grasheide2-1
4/11/201814:30SV Grasheide - KVC Booischot2-4
11/11/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide1-4
18/11/201814:30SV Grasheide - KFC Zammel0-3
25/11/201814:30FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide4-2
2/12/201814:30SV Grasheide - K. Ramsel FC5-1
16/12/201814:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide-
6/01/201914:30SV Grasheide - KSK Wavria B-
13/01/201914:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.-
20/01/201914:30KFC Tongerlo - SV Grasheide-
27/01/201914:30SV Grasheide - KFC Heultje-
3/02/201915:00VC Rijmenam - SV Grasheide-
10/02/201915:00SV Grasheide - KFC.Muizen-
17/02/201915:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide-
24/02/201915:00SV Grasheide - SK Peulis-
3/03/201915:00Zenn. Hombeek - SV Grasheide-
10/03/201915:00SV Grasheide - K.SC Mechelen-
17/03/201915:00KVC Booischot - SV Grasheide-
24/03/201915:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC-
31/03/201915:00KFC Zammel - SV Grasheide-
7/04/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen-
14/04/201915:00K. Ramsel FC - SV Grasheide-
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K.SC Mechelen151221541637
2Zenn. Hombeek151230511436
3SK Peulis151131552434
4KVC Booischot151032402532
5VC Rijmenam15951352628
6KFC.Muizen15843293627
7K. BO Beerzel FC15861362025
8KFC Tongerlo15762322923
9KFC Zammel15663253021
10Wiekevorst Sp.15555291820
11KFC Heultje15681244019
12SV Grasheide16592303717
13FC Suraye United Mechelen155100214915
14K. Immer Voort FC15393223512
15K. Ramsel FC15294233410
16KSK Wavria B15212121627
17K.F.C. Putte B15112213455