Eerste elftal

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Sven Douwen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
29/08/201820:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B2-1
2/09/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide1-1
5/09/201818:45KSK Wavria B - SV Grasheide2-4
9/09/201815:00SV Grasheide - KFC Tongerlo1-3
16/09/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide2-1
23/09/201815:00SV Grasheide - VC Rijmenam0-1
30/09/201815:00KFC.Muizen - SV Grasheide2-2
7/10/201815:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC1-4
14/10/201815:00SK Peulis - SV Grasheide5-2
21/10/201815:00SV Grasheide - Zenn. Hombeek2-1
28/10/201815:00K.SC Mechelen - SV Grasheide2-1
4/11/201814:30SV Grasheide - KVC Booischot2-4
11/11/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide1-4
18/11/201814:30SV Grasheide - KFC Zammel0-3
25/11/201814:30FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide4-2
2/12/201814:30SV Grasheide - K. Ramsel FC5-1
16/12/201814:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide1-2
6/01/201914:30SV Grasheide - KSK Wavria B0-1
13/01/201914:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.2-1
20/01/201914:30KFC Tongerlo - SV Grasheide0-5
27/01/201914:30SV Grasheide - KFC Heultje4-0
3/02/201915:00VC Rijmenam - SV Grasheide0-3
10/02/201915:00SV Grasheide - KFC.Muizen2-2
17/02/201915:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide2-2
23/02/201920:00SV Grasheide - SK Peulis-
3/03/201915:00Zenn. Hombeek - SV Grasheide-
10/03/201915:00SV Grasheide - K.SC Mechelen-
17/03/201915:00KVC Booischot - SV Grasheide-
24/03/201915:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC-
31/03/201915:00KFC Zammel - SV Grasheide-
14/04/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen-
28/04/201915:00K. Ramsel FC - SV Grasheide-
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Zenn. Hombeek231940772657
2K.SC Mechelen241743833154
3KVC Booischot231643713851
4SK Peulis241671794049
5KFC Tongerlo231472543744
6K. BO Beerzel FC241194543937
6VC Rijmenam221174433337
8KFC Zammel2410104444734
9KFC.Muizen23995436132
10Wiekevorst Sp.23878453032
11SV Grasheide248115474729
12KFC Heultje237133366124
13FC Suraye United Mechelen237160287521
14K.F.C. Putte B235153245918
14KSK Wavria B235153337618
16K. Immer Voort FC244155306617
17K. Ramsel FC232165356011