Eerste elftal

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Sven Douwen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
29/08/201820:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B2-1
2/09/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide1-1
5/09/201818:45KSK Wavria B - SV Grasheide2-4
9/09/201815:00SV Grasheide - KFC Tongerlo1-3
16/09/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide2-1
23/09/201815:00SV Grasheide - VC Rijmenam0-1
30/09/201815:00KFC.Muizen - SV Grasheide2-2
7/10/201815:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC1-4
14/10/201815:00SK Peulis - SV Grasheide5-2
21/10/201815:00SV Grasheide - Zenn. Hombeek2-1
28/10/201815:00K.SC Mechelen - SV Grasheide2-1
4/11/201814:30SV Grasheide - KVC Booischot2-4
11/11/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide1-4
18/11/201814:30SV Grasheide - KFC Zammel0-3
25/11/201814:30FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide4-2
2/12/201814:30SV Grasheide - K. Ramsel FC5-1
16/12/201814:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide1-2
6/01/201914:30SV Grasheide - KSK Wavria B0-1
13/01/201914:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.2-1
20/01/201914:30KFC Tongerlo - SV Grasheide0-5
27/01/201914:30SV Grasheide - KFC Heultje4-0
3/02/201915:00VC Rijmenam - SV Grasheide0-3
10/02/201915:00SV Grasheide - KFC.Muizen2-2
17/02/201915:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide2-2
23/02/201920:00SV Grasheide - SK Peulis1-2
3/03/201915:00Zenn. Hombeek - SV Grasheide2-1
17/03/201915:00KVC Booischot - SV Grasheide2-0
24/03/201915:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC1-1
31/03/201915:00KFC Zammel - SV Grasheide1-2
03/04/201920:00SV Grasheide - K.SC Mechelen3-2
14/04/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen5-0 (FF)
28/04/201915:00K. Ramsel FC - SV Grasheide4-0
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Zenn. Hombeek3227501113681
2SK Peulis3223811084770
3K.SC Mechelen3221741014767
3KVC Booischot322174895067
5KFC Tongerlo322192784865
6K. BO Beerzel FC3217105764756
6VC Rijmenam3217105715456
8KFC.Muizen3213145628344
9Wiekevorst Sp.3212128674944
10KFC Zammel3213154595943
11SV Grasheide3211156606139
12K.F.C. Putte B328204378028
13KFC Heultje328213459427
14FC Suraye United Mechelen3282403311124
14K. Ramsel FC327205598426
15FC Suraye United Mechelen3282403311124
16K. Immer Voort FC325198458523
17KSK Wavria B3262244611222