Eerste elftal

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Sven Douwen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
29/08/201820:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B2 - 1
2/09/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide1 - 1
5/09/201818:45KSK Wavria B - SV Grasheide2 - 4
9/09/201815:00SV Grasheide - KFC Tongerlo1 - 3
16/09/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide2 - 1
23/09/201815:00SV Grasheide - VC Rijmenam0 - 1
30/09/201815:00KFC.Muizen - SV Grasheide2 - 2
7/10/201815:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC1 - 4
14/10/201815:00SK Peulis - SV Grasheide5 - 2
21/10/201815:00SV Grasheide - Zenn. Hombeek2 - 1
28/10/201815:00K.SC Mechelen - SV Grasheide-
4/11/201814:30SV Grasheide - KVC Booischot-
11/11/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide-
18/11/201814:30SV Grasheide - KFC Zammel-
25/11/201814:30FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide-
2/12/201814:30SV Grasheide - K. Ramsel FC-
16/12/201814:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide-
6/01/201914:30SV Grasheide - KSK Wavria B-
13/01/201914:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.-
20/01/201914:30KFC Tongerlo - SV Grasheide-
27/01/201914:30SV Grasheide - KFC Heultje-
3/02/201915:00VC Rijmenam - SV Grasheide-
10/02/201915:00SV Grasheide - KFC.Muizen-
17/02/201915:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide-
24/02/201915:00SV Grasheide - SK Peulis-
3/03/201915:00Zenn. Hombeek - SV Grasheide-
10/03/201915:00SV Grasheide - K.SC Mechelen-
17/03/201915:00KVC Booischot - SV Grasheide-
24/03/201915:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC-
31/03/201915:00KFC Zammel - SV Grasheide-
7/04/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen-
14/04/201915:00K. Ramsel FC - SV Grasheide-
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K.SC Mechelen9711301022
2Zenn. Hombeek9720361221
3KVC Booischot9621211819
4Wiekevorst Sp.850324718
5KFC Tongerlo8512191017
6SK Peulis9531281916
6KFC Heultje8521211816
8VC Rijmenam8530161315
9KFC.Muizen8422162014
10K. BO Beerzel FC8440151312
11SV Grasheide925214218
11KFC Zammel925215258
13KSK Wavria B825118247
14K. Immer Voort FC916211235
15K. Ramsel FC816113224
15K.F.C. Putte B81619194
17FC Suraye United Mechelen90909410