Eerste elftal

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Sven Douwen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
29/08/201820:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B2-1
2/09/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide1-1
5/09/201818:45KSK Wavria B - SV Grasheide2-4
9/09/201815:00SV Grasheide - KFC Tongerlo1-3
16/09/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide2-1
23/09/201815:00SV Grasheide - VC Rijmenam0-1
30/09/201815:00KFC.Muizen - SV Grasheide2-2
7/10/201815:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC1-4
14/10/201815:00SK Peulis - SV Grasheide5-2
21/10/201815:00SV Grasheide - Zenn. Hombeek2-1
28/10/201815:00K.SC Mechelen - SV Grasheide2-1
4/11/201814:30SV Grasheide - KVC Booischot2-4
11/11/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide1-4
18/11/201814:30SV Grasheide - KFC Zammel0-3
25/11/201814:30FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide4-2
2/12/201814:30SV Grasheide - K. Ramsel FC5-1
16/12/201814:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide1-2
6/01/201914:30SV Grasheide - KSK Wavria B0-1
13/01/201914:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.2-1
20/01/201914:30KFC Tongerlo - SV Grasheide0-5
27/01/201914:30SV Grasheide - KFC Heultje4-0
3/02/201915:00VC Rijmenam - SV Grasheide0-3
10/02/201915:00SV Grasheide - KFC.Muizen2-2
17/02/201915:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide2-2
23/02/201920:00SV Grasheide - SK Peulis1-2
3/03/201915:00Zenn. Hombeek - SV Grasheide2-1
17/03/201915:00KVC Booischot - SV Grasheide2-0
24/03/201915:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC1-1
31/03/201915:00KFC Zammel - SV Grasheide1-2
03/04/201920:00SV Grasheide - K.SC Mechelen3-2
14/04/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen5-0 (FF)
28/04/201915:00K. Ramsel FC - SV Grasheide-
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Zenn. Hombeek262240932766
2K.SC Mechelen261943903160
3SK Peulis271971914358
4KVC Booischot271854794158
5KFC Tongerlo261682634450
6K. BO Beerzel FC271494644146
7VC Rijmenam251384523643
7KFC Zammel2813114554943
9KFC.Muizen2711115547038
10Wiekevorst Sp.271098573738
11SV Grasheide278145495329
12KFC Heultje278163407527
13FC Suraye United Mechelen277200289621
14K. Immer Voort FC285176397521
15K. Ramsel FC275175457220
16K.F.C. Putte B275193267318
16KSK Wavria B275193369818