Eerste elftal

Trainer: Geert Raeymaekers
Hulptrainer: Robbin Janssens
Keeperstrainer: Sven Douwen
Afgevaardigde: Ronnie Frans
training: dinsdag en donderdag 19u30 – 21u
keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors

DeWandeleer SteveVDA

Wedstrijdkalender 4e provinciale D
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
29/08/201820:00SV Grasheide - K.F.C. Putte B2 - 1
2/09/201815:00Wiekevorst Sp. - SV Grasheide1 - 1
5/09/201818:45KSK Wavria B - SV Grasheide2 - 4
9/09/201815:00SV Grasheide - KFC Tongerlo1 - 3
16/09/201815:00KFC Heultje - SV Grasheide2-1
23/09/201815:00SV Grasheide - VC Rijmenam-
30/09/201815:00KFC.Muizen - SV Grasheide-
7/10/201815:00SV Grasheide - K. BO Beerzel FC-
14/10/201815:00SK Peulis - SV Grasheide-
21/10/201815:00SV Grasheide - Zenn. Hombeek-
28/10/201815:00K.SC Mechelen - SV Grasheide-
4/11/201814:30SV Grasheide - KVC Booischot-
11/11/201814:30K. Immer Voort FC - SV Grasheide-
18/11/201814:30SV Grasheide - KFC Zammel-
25/11/201814:30FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide-
2/12/201814:30SV Grasheide - K. Ramsel FC-
16/12/201814:30K.F.C. Putte B - SV Grasheide-
6/01/201914:30SV Grasheide - KSK Wavria B-
13/01/201914:30SV Grasheide - Wiekevorst Sp.-
20/01/201914:30KFC Tongerlo - SV Grasheide-
27/01/201914:30SV Grasheide - KFC Heultje-
3/02/201915:00VC Rijmenam - SV Grasheide-
10/02/201915:00SV Grasheide - KFC.Muizen-
17/02/201915:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide-
24/02/201915:00SV Grasheide - SK Peulis-
3/03/201915:00Zenn. Hombeek - SV Grasheide-
10/03/201915:00SV Grasheide - K.SC Mechelen-
17/03/201915:00KVC Booischot - SV Grasheide-
24/03/201915:00SV Grasheide - K. Immer Voort FC-
31/03/201915:00KFC Zammel - SV Grasheide-
7/04/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen-
14/04/201915:00K. Ramsel FC - SV Grasheide-
Rangschikking 4e provinciale D
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Zenn. Hombeek541019912
1KVC Booischot5410141012
3K.SC Mechelen531115710
4KFC Heultje43101299
4VC Rijmenam532010109
6KFC Tongerlo42111077
6SV Grasheide5221997
6KFC.Muizen52218157
9K. BO Beerzel FC5230786
9SK Peulis523010176
11Wiekevorst Sp.4112795
12KFC Zammel513110124
12K. Ramsel FC412111144
14KSK Wavria B3120673
15K.F.C. Putte B40315111
15K. Immer Voort FC50416151
17FC Suraye United Mechelen30303130