U15a

Trainers: Glenn Van den Broeck en Tom Verschueren
Afgevaardigden: Stef Van de Put en Sandra Masselus
training: maandag en donderdag om 19u00
keeperstraining: donderdag 18u15  -19u

Shirtsponsors

 Wedstrijdkalender januari-april

datumtijdwedstrijduitslag
12/01/201914:30SK Rapid Leest A - SV Grasheide A3-6
19/01/201914:30SV Grasheide A - RB Elzestraat A5-5
26/01/201911:45KV Hooikt A - SV Grasheide Aafgelast
2/02/201914:30SV Grasheide A - Heffen SK3-5
9/02/201911:30KSK Wavria B - SV Grasheide A4-10
16/02/201914:30SV Grasheide A - K.F.C. Walem6-0
23/02/201912:30KV Bonheiden B - SV Grasheide A
9/03/201914:30SV Grasheide A - SK Rapid Leest A
16/03/201911:30RB Elzestraat A - SV Grasheide A
23/03/201914:30SV Grasheide A - KV Hooikt A
30/03/20199:30Heffen SK - SV Grasheide A
6/04/201914:30SV Grasheide A - KSK Wavria B
13/04/201910:00K.F.C. Walem - SV Grasheide A
27/04/201914:30SV Grasheide A - KV Bonheiden B

Rangschikking januari-april (u15 reeks D)

POSTEAMMWLDG+G-PTS
1Heffen SK5410151112
2SV Grasheide A5311301710
2RB Elzestraat A5311251610
2KV Hooikt A5311191010
5SK Rapid Leest A522111137
6K.F.C. Walem523011156
7KV Bonheiden B514012223
8KSK Wavria B505010290

 Wedstrijdkalender september-december

DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
1/09/201814:30SV Grasheide A - S.V. SINT-JOZEF A5-0 (FF)
8/09/201811:30DEURNE O.B. A - SV Grasheide A5-4
15/09/201814:30SV Grasheide A - O.X.A.C.O.8-1
22/09/201810:00A.C. RAPID C - SV Grasheide A1-4
3/10/201819:30SV Grasheide A - BACWALDE B16-1
13/10/20189:30K. Zandhovense SK - SV Grasheide A5-5
17/10/201819:30F.C. V.D.P. B - SV Grasheide A3-8
20/10/201812:00S.V. SINT-JOZEF A - SV Grasheide A6-7
27/10/201814:30SV Grasheide A - DEURNE O.B. A5-3
7/11/201819:30O.X.A.C.O. - SV Grasheide A1-2
10/11/201814:30SV Grasheide A - A.C. RAPID C9-2
17/11/201814:30SV Grasheide A - F.C. V.D.P. B5-1
24/11/201812:45BACWALDE B - SV Grasheide A0-3
1/12/201814:30SV Grasheide A - K. Zandhovense SK0-1

Rangschikking september-december (u15 reeks H)

POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Zandhovense SK141112851835
2SV Grasheide A141121813034
3DEURNE O.B. A141130862033
4O.X.A.C.O.14842523126
5F.C. V.D.P. B14671594419
6A.C. RAPID C143101279810
7S.V. SINT-JOZEF A14112130724
8BACWALDE B141130141213