U15a

Trainers: Glenn Van den Broeck en Tom Verschueren
Afgevaardigden: Stef Van de Put, Gert Roosen en Sandra Masselus
training: maandag en donderdag om 19u00
keeperstraining: donderdag 18u15  -19u

Shirtsponsors
 Wedstrijdkalender september-december
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
1/09/201814:30SV Grasheide A - S.V. SINT-JOZEF A5-0 (FF)
8/09/201811:30DEURNE O.B. A - SV Grasheide A5-4
15/09/201814:30SV Grasheide A - O.X.A.C.O.8-1
22/09/201810:00A.C. RAPID C - SV Grasheide A1-4
3/10/201819:30SV Grasheide A - BACWALDE B16-1
13/10/20189:30K. Zandhovense SK - SV Grasheide A5-5
17/10/201819:30F.C. V.D.P. B - SV Grasheide A3-8
20/10/201812:00S.V. SINT-JOZEF A - SV Grasheide A6-7
27/10/201814:30SV Grasheide A - DEURNE O.B. A5-3
7/11/201819:30O.X.A.C.O. - SV Grasheide A1-2
10/11/201814:30SV Grasheide A - A.C. RAPID C9-2
17/11/201814:30SV Grasheide A - F.C. V.D.P. B5-1
24/11/201812:45BACWALDE B - SV Grasheide A0-3
1/12/201814:30SV Grasheide A - K. Zandhovense SK0-1
Rangschikking september-december (u15 reeks H)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Zandhovense SK141112851835
2SV Grasheide A141121813034
3DEURNE O.B. A141130862033
4O.X.A.C.O.14842523126
5F.C. V.D.P. B14671594419
6A.C. RAPID C143101279810
7S.V. SINT-JOZEF A14112130724
8BACWALDE B141130141213