U15a

Trainers: Glenn Van den Broeck en Tom Verschueren
Afgevaardigden: Stef Van de Put, Gert Roosen en Sandra Masselus
training: maandag en donderdag om 19u00
keeperstraining: donderdag 18u15  -19u

Shirtsponsors
 Wedstrijdkalender september-december
DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
1/09/201814:30SV Grasheide A - S.V. SINT-JOZEF A5-0 (FF)
8/09/201811:30DEURNE O.B. A - SV Grasheide A5-4
15/09/201814:30SV Grasheide A - O.X.A.C.O.8-1
22/09/201810:00A.C. RAPID C - SV Grasheide A1-4
3/10/201819:30SV Grasheide A - BACWALDE B16-1
13/10/20189:30K. Zandhovense SK - SV Grasheide A5-5
17/10/201819:30F.C. V.D.P. B - SV Grasheide A3-8
20/10/201812:00S.V. SINT-JOZEF A - SV Grasheide A6-7
27/10/201814:30SV Grasheide A - DEURNE O.B. A
7/11/201819:30O.X.A.C.O. - SV Grasheide A
10/11/201814:30SV Grasheide A - A.C. RAPID C
17/11/201814:30SV Grasheide A - F.C. V.D.P. B
24/11/201812:45BACWALDE B - SV Grasheide A
1/12/201814:30SV Grasheide A - K. Zandhovense SK
Rangschikking september-december (u15 reeks H)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1DEURNE O.B. A770052921
2K. Zandhovense SK7412411314
3SV Grasheide A6411421313
4O.X.A.C.O.7322272011
5F.C. V.D.P. B6321351910
6S.V. SINT-JOZEF A716016343
6A.C. RAPID C615010443
8BACWALDE B60607780