U17

Trainer: Dirk Aerts
Afgevaardigden: Wim Van Sebroeck, Kris Sels en Linda De Keuster
training: woensdag (op SV Grasheide) en vrijdag (op KFC Putte) om 18u30

Voor deze categorie werken we samen met KFC Putte. Beide clubs beschikken over een te beperkt aantal spelers om een volwaardig elftal in te schrijven. Daarom zullen we de eerste helft van het seizoen onder de naam van KFC Putte spelen, de tweede helft onder de naam van SV Grasheide.

Wedstrijdkalender september – december
datumtijdwedstrijduitslag
2/09/20189:30K. Rac. Emblem - K.F.C. Putte11-1
9/09/201812:30K.F.C. Putte - K.VV Duffel B2-6
16/09/201811:00Kessel United - K.F.C. Putte2-2
23/09/201812:30K.F.C. Putte - K. Kontich FC B4-2
30/09/201812:30K.F.C. Putte - VC Rijmenam0-2
7/10/20189:45K. Bevel FC B - K.F.C. Putte6-0
14/10/201812:30K.F.C. Putte - SK Rita Berlaar2-1
21/10/201812:30K.F.C. Putte - K. Rac. Emblem0-9
28/10/20189:30K.VV Duffel B - K.F.C. Putte5-2
4/11/201812:30K.F.C. Putte - Kessel United2-2
11/11/201811:30K. Kontich FC B - K.F.C. Putte2-2
18/11/20189:30VC Rijmenam - K.F.C. Putte10-1
25/11/201812:30K.F.C. Putte - K. Bevel FC B1-2
2/12/201810:00SK Rita Berlaar - K.F.C. Putte5-5
Rangschikking september – december (u17 reeks Y)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Rac. Emblem1413101041639
2K.VV Duffel B14842402826
3VC Rijmenam14752552923
4K. Kontich FC B14653353521
5K. Bevel FC B14662354720
6SK Rita Berlaar14392367911
7K.F.C. Putte14284246510
8Kessel United1418520508