U17

Trainer: Dirk Aerts
Afgevaardigden: Wim Van Sebroeck, Kris Sels en Linda De Keuster
training: woensdag (op SV Grasheide) en vrijdag (op KFC Putte) om 18u30

Voor deze categorie werken we samen met KFC Putte. Beide clubs beschikken over een te beperkt aantal spelers om een volwaardig elftal in te schrijven. Daarom zullen we de eerste helft van het seizoen onder de naam van KFC Putte spelen, de tweede helft onder de naam van SV Grasheide.

Wedstrijdkalender september – december
datumtijdwedstrijduitslag
2/09/20189:30K. Rac. Emblem - K.F.C. Putte11-1
9/09/201812:30K.F.C. Putte - K.VV Duffel B2-6
16/09/201811:00Kessel United - K.F.C. Putte2-2
23/09/201812:30K.F.C. Putte - K. Kontich FC B
30/09/201812:30K.F.C. Putte - VC Rijmenam
7/10/20189:45K. Bevel FC B - K.F.C. Putte
14/10/201812:30K.F.C. Putte - SK Rita Berlaar
21/10/201812:30K.F.C. Putte - K. Rac. Emblem
28/10/20189:30K.VV Duffel B - K.F.C. Putte
4/11/201812:30K.F.C. Putte - Kessel United
11/11/201811:30K. Kontich FC B - K.F.C. Putte
18/11/20189:30VC Rijmenam - K.F.C. Putte
25/11/201812:30K.F.C. Putte - K. Bevel FC B
2/12/201810:00SK Rita Berlaar - K.F.C. Putte
Rangschikking september – december (u17 reeks Y)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Rac. Emblem33002729
1K. Kontich FC B33001139
3VC Rijmenam32101436
3K.VV Duffel B32101076
5SK Rita Berlaar312011213
6Kessel United3021271
6K.F.C. Putte30215191
8K. Bevel FC B30309270