U17

Trainer: Dirk Aerts
Afgevaardigden: Wim Van Sebroeck, Kris Sels en Linda De Keuster
training: woensdag (op SV Grasheide) en vrijdag (op KFC Putte) om 18u30

Voor deze categorie werken we samen met KFC Putte. Beide clubs beschikken over een te beperkt aantal spelers om een volwaardig elftal in te schrijven. Daarom zullen we de eerste helft van het seizoen onder de naam van KFC Putte spelen, de tweede helft onder de naam van SV Grasheide.

Wedstrijdkalender september – december
datumtijdwedstrijduitslag
2/09/20189:30K. Rac. Emblem - K.F.C. Putte11-1
9/09/201812:30K.F.C. Putte - K.VV Duffel B2-6
16/09/201811:00Kessel United - K.F.C. Putte2-2
23/09/201812:30K.F.C. Putte - K. Kontich FC B4-2
30/09/201812:30K.F.C. Putte - VC Rijmenam0-2
7/10/20189:45K. Bevel FC B - K.F.C. Putte6-0
14/10/201812:30K.F.C. Putte - SK Rita Berlaar2-1
21/10/201812:30K.F.C. Putte - K. Rac. Emblem0-9
28/10/20189:30K.VV Duffel B - K.F.C. Putte
4/11/201812:30K.F.C. Putte - Kessel United
11/11/201811:30K. Kontich FC B - K.F.C. Putte
18/11/20189:30VC Rijmenam - K.F.C. Putte
25/11/201812:30K.F.C. Putte - K. Bevel FC B
2/12/201810:00SK Rita Berlaar - K.F.C. Putte
Rangschikking september – december (u17 reeks Y)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Rac. Emblem7610471018
2K.VV Duffel B7520201215
3VC Rijmenam7430241412
3K. Kontich FC B7430212012
5SK Rita Berlaar734023359
6K.F.C. Putte724111307
7Kessel United714214225
8K. Bevel FC B715120374