U17

Trainer: Dirk Aerts
Afgevaardigden: Wim Van Sebroeck, Kris Sels en Linda De Keuster
training: woensdag (op SV Grasheide) en vrijdag (op KFC Putte) om 18u30

Voor deze categorie werken we samen met KFC Putte. Beide clubs beschikken over een te beperkt aantal spelers om een volwaardig elftal in te schrijven. Daarom spelen we de eerste helft van het seizoen onder de naam van KFC Putte, de tweede helft onder de naam van SV Grasheide.

Wedstrijdkalender januari – april

datumtijdwedstrijduitslag
13/01/201910:30SV Grasheide - VC Rijmenam0-8
20/01/20199:30K.VV Duffel B - SV Grasheide7-4
27/01/201910:30SV Grasheide - FC Mariekerkeafgelast
3/02/201912:00S.K. Wilrijk - J.A.S. - SV Grasheide5-3
17/02/201910:30SV Grasheide - K. Kontich FC B0-2
20/02/201920:00K. Reet SK B - SV Grasheide
10/03/20199:30VC Rijmenam - SV Grasheide
17/03/201910:30SV Grasheide - K.VV Duffel B
24/03/201910:00FC Mariekerke - SV Grasheide
31/03/201910:30SV Grasheide - S.K. Wilrijk - J.A.S.
14/04/201911:30K. Kontich FC B - SV Grasheide
28/04/201910:30SV Grasheide - K. Reet SK B

Rangschikking januari – april (u17 reeks Y)

POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K.VV Duffel B5410201112
2VC Rijmenam532017109
2S.K. Wilrijk - J.A.S.431016109
4K. Kontich FC B4220976
5K. Reet SK B4121884
5FC Mariekerke41214134
7SV Grasheide40407220

Wedstrijdkalender september – december

datumtijdwedstrijduitslag
2/09/20189:30K. Rac. Emblem - K.F.C. Putte11-1
9/09/201812:30K.F.C. Putte - K.VV Duffel B2-6
16/09/201811:00Kessel United - K.F.C. Putte2-2
23/09/201812:30K.F.C. Putte - K. Kontich FC B4-2
30/09/201812:30K.F.C. Putte - VC Rijmenam0-2
7/10/20189:45K. Bevel FC B - K.F.C. Putte6-0
14/10/201812:30K.F.C. Putte - SK Rita Berlaar2-1
21/10/201812:30K.F.C. Putte - K. Rac. Emblem0-9
28/10/20189:30K.VV Duffel B - K.F.C. Putte5-2
4/11/201812:30K.F.C. Putte - Kessel United2-2
11/11/201811:30K. Kontich FC B - K.F.C. Putte2-2
18/11/20189:30VC Rijmenam - K.F.C. Putte10-1
25/11/201812:30K.F.C. Putte - K. Bevel FC B1-2
2/12/201810:00SK Rita Berlaar - K.F.C. Putte5-5

Rangschikking september – december (u17 reeks Y)

POSTEAMMWLDG+G-PTS
1K. Rac. Emblem1413101041639
2K.VV Duffel B14842402826
3VC Rijmenam14752552923
4K. Kontich FC B14653353521
5K. Bevel FC B14662354720
6SK Rita Berlaar14392367911
7K.F.C. Putte14284246510
8Kessel United1418520508