U21

Trainer: Yvan Douwen
Afgevaardigde: Johan Heremans
Training: maandag en donderdag om 19u30
Keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors
Wedstrijdkalender

DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
1/09/201812:30FCM Hallaar B - SV Grasheide3-3
8/09/201815:00SV Grasheide - CANTINCRODE B1-0
15/09/201815:00SV Grasheide - O.X.A.C.O.9-0
22/09/201810:00KV Hooikt - SV Grasheide2-6
27/09/201820:00SV Grasheide - Nieuw Boechout2-0
6/10/201815:00K.F.C. Walem - SV Grasheide0-1
13/10/201815:00SV Grasheide - OLVAC C11-2
20/10/201815:00K. VS Branst - SV Grasheide2-3
27/10/201815:00SV Grasheide - VC Mortsel OG1-0
17/11/201810:00FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide0-5
24/11/201815:00SV Grasheide - FC Heikant2-1
28/11/201820:00CANTINCRODE B - SV Grasheide0-3
19/12/201820:00SV Grasheide - OSTAN5-3
12/01/201910:30O.X.A.C.O. - SV Grasheide0-8
19/01/201915:00SV Grasheide - KV Hooikt3-1
26/01/201913:30Nieuw Boechout - SV Grasheideafgelast
2/02/201915:00SV Grasheide - K.F.C. Walem3-0
12/02/201920:00OLVAC C - SV Grasheide1-2
16/02/201915:00SV Grasheide - K. VS Branst5-0
23/02/201915:05VC Mortsel OG - SV Grasheide
9/03/201914:30OSTAN - SV Grasheide
16/03/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen
23/03/201912:30FC Heikant - SV Grasheide
6/04/201915:00SV Grasheide - FCM Hallaar B

Rangschikking (reeks G)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1SV Grasheide181701731552
2VC Mortsel OG161420691742
3K.F.C. Walem181251512937
4Heikant Berlaar17962624729
5FC Suraye United Mechelen16844622828
6KV Hooikt17980605327
7Nieuw Boechout17665363723
8OSTAN16574264419
9K. VS Branst175102355517
10FCM Hallaar B165101505716
11CANTINCRODE173104395213
12OLVAC C14112123824
12O.X.A.C.O.17115116864