U21

Trainer: Yvan Douwen
Afgevaardigde: Johan Heremans
Training: maandag en donderdag om 19u30
Keeperstraining: donderdag 19u – 19u45

Shirtsponsors
Wedstrijdkalender

DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
1/09/201812:30FCM Hallaar B - SV Grasheide3-3
8/09/201815:00SV Grasheide - CANTINCRODE B1-0
15/09/201815:00SV Grasheide - O.X.A.C.O.9-0
22/09/201810:00KV Hooikt - SV Grasheide2-6
27/09/201820:00SV Grasheide - Nieuw Boechout2-0
6/10/201815:00K.F.C. Walem - SV Grasheide0-1
13/10/201815:00SV Grasheide - OLVAC C11-2
20/10/201815:00K. VS Branst - SV Grasheide2-3
27/10/201815:00SV Grasheide - VC Mortsel OG
3/11/2018SV Grasheide (vrij)
10/11/201815:00SV Grasheide - OSTAN
17/11/201810:00FC Suraye United Mechelen - SV Grasheide
24/11/201815:00SV Grasheide - FC Heikant
1/12/201814:15CANTINCRODE B - SV Grasheide
12/01/201910:30O.X.A.C.O. - SV Grasheide
19/01/201915:00SV Grasheide - KV Hooikt
26/01/201913:30Nieuw Boechout - SV Grasheide
2/02/201915:00SV Grasheide - K.F.C. Walem
9/02/201915:00OLVAC C - SV Grasheide
16/02/201915:00SV Grasheide - K. VS Branst
23/02/201915:05VC Mortsel OG - SV Grasheide
9/03/201914:30OSTAN - SV Grasheide
16/03/201915:00SV Grasheide - FC Suraye United Mechelen
23/03/201912:30FC Heikant - SV Grasheide
30/03/2019SV Grasheide (vrij)
6/04/201915:00SV Grasheide - FCM Hallaar B

Rangschikking (reeks G)
POSTEAMMWLDG+G-PTS
1SV Grasheide760133719
2VC Mortsel OG660031618
3Heikant Berlaar7421261513
3K.F.C. Walem641112313
5KV Hooikt6420232112
6FCM Hallaar B7331242010
7FC Suraye United Mechelen52121798
8Nieuw Boechout713312166
9K. VS Branst613210185
10O.X.A.C.O.71518354
11OSTAN60334143
12CANTINCRODE60427132
13OLVAC C60519391