U15b

Trainers: Glenn Van den Broeck en Tom Verschueren
Afgevaardigden: Stef Van de Put en Sandra Masselus
training: maandag en donderdag om 19u00
keeperstraining: donderdag 18u15 – 19u

Shirtsponsors

Wedstrijdkalender januari – april

datumuurwedstrijduitslag
13/01/201910:00SV Grasheide B - K. BO Beerzel FC1-1
20/01/201911:15FCM Hallaar B - SV Grasheide Bafgelast
27/01/201910:00SV Grasheide B - Heikant Berlaarafgelast
3/02/20199:45K. Bevel FC B - SV Grasheide B2-4
17/02/201910:00SV Grasheide B - KV Bonheiden C10-3
24/02/20199:30KSK Wavria C - SV Grasheide B4-3
10/03/201910:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide B0-11
17/03/201910:00SV Grasheide B - FCM Hallaar B8-7
20/03/201919:30SV Grasheide B - KV Hooikt B6-4
24/03/20199:30Heikant Berlaar - SV Grasheide B5-2
31/03/201910:00SV Grasheide B - K. Bevel FC B1-2
7/04/201910:00KV Hooikt B - SV Grasheide B2-3
10/04/201920:00KV Bonheiden C - SV Grasheide B7-1
28/04/201910:00SV Grasheide B - KSK Wavria C3-6

Rangschikking januari – april (u15 reeks AG)

POSTEAMMWLDG+G-PTS
1KSK Wavria C121020512130
2KV Bonheiden C12831503825
3Heikant Berlaar12750514921
4KV Hooikt B11641472619
4SV Grasheide B12651534319
6K. Bevel FC B13580485715
7FCM Hallaar B1129035616
8K. BO Beerzel FC1119116564

 Wedstrijdkalender september-december

DATUMUURWEDSTRIJDUITSLAG
2/09/201810:00SV Grasheide B - KV Hooikt B5-5
9/09/20189:30K.VV Duffel - SV Grasheide B7-2
16/09/201810:00SV Grasheide B - VC Rijmenam A1-19
23/09/201810:00KV Bonheiden C - SV Grasheide B7-9
30/09/201810:00RB Elzestraat B - SV Grasheide B4-1
7/10/201810:00SV Grasheide B - KSK Wavria C3-0
14/10/201810:00K. BO Beerzel FC - SV Grasheide B2-9
21/10/201810:00KV Hooikt B - SV Grasheide B3-0
28/10/201810:00SV Grasheide B - K.VV Duffel6-13
4/11/20189:30VC Rijmenam A - SV Grasheide B10-3
11/11/201810:00SV Grasheide B - KV Bonheiden C5-2
18/11/201810:00SV Grasheide B - RB Elzestraat B1-2
25/11/20189:30KSK Wavria C - SV Grasheide B7-0
2/12/201810:00SV Grasheide B - K. BO Beerzel FC4-4

Rangschikking september-december (u15 reeks A6)

POSTEAMMWLDG+G-PTS
1VC Rijmenam A1414001711442
2K.VV Duffel141121703234
3RB Elzestraat B14941506328
4KV Hooikt B14572425117
5SV Grasheide B14482498514
6KSK Wavria C14491384513
7K. BO Beerzel FC14210225858
8KV Bonheiden C142111331037